نتایج جستجو برای عبارت :

عمر سوما به سمت الهلال می‌پیچد؟

ه نظر می‌رسد مهاجم سوری تیم فوتبال الاهلی به دلیل مشکلات مالی قصد دارد این تیم را ترک کند.

به گزارش "ورزش سه"، علیرغم تکذیب منابع خبری در باشگاه
الاهلی عربستان مبنی بر رفتن عمر السوما، به نظر می‌رسد این مهاجم سوری
قصد پیوستن به باشگاه الهلال را دارد.

عبدالعزیز مرسل خبرنگار و ورزش نویس عربستانی در یک برنامه زنده تلویزیونی
اعلام کرده احتمال ماندن سوما در الاهلی بسیار کم است. در همین ارتباط 
سوما ر
تیم فوتبال شهر خودرو در دومین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا برابر پاختاکور ازبکستان با نتیجه سه بر صفر مغلوب پاختاکور ازبکستان شد.
شهر خودرو که اولین حضورش در لیگ قهرمانان آسیا را تجربه می‌کند امروز در دومین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف پاختاکور ازبکستان رفت. این دیدار در ورزشگاه مرکزی پاختاکور برگزار شد.
شهر خودرو که در اولین بازی خود مقابل تیم الهلال عربستان شکست خورده بود به دنبال پیروزی در این جدال ب
کنفدراسیون فوتبال آسیا به مناسبت قهرمانی الهلال عربستان در لیگ قهرمانان
آسیا 2019، یک بیوگرافی از قهرمانان دوره‌های گذشته منتشر کرد.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرگزاری فارس، کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز به بهانه قهرمانی الهلال عربستان در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2019 یک بیوگرافی از 25 تیم قهرمان آسیا و افتخارآفرین در این رقابت ها ارائه کرد.الهلال سومین قهرمانی خود در آسیا را جشن گرفت. در لیست 25 تیمی نام استقلال با د
  باشگاه الهلال عربستان برای تمدید قرارداد مهاجم فرانسوی اش به توافق اولیه رسید.
بخش فوتبال جهان مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرگزاری فارس، نشریه «الشرق الاوسط» عربستان خبر داد باشگاه الهلال بعد از کشمکش های فراوان در نهایت رضایت گومیس، ستاره فرانسوی اش را برای تمدید قرارداد کسب کرد.
بنا به گزارش ها توافقات اولیه بین طرفین صورت گرفته است. این مهاجم روز گذشته با هواپیمای اختصاصی به کشورش فرانسه برگشت تا ایام تعطیلات را در کنا
باخت به الهلال و حذف از لیگ قهرمانان آسیا، کسب 4 امتیاز از سه بازی لیگ و نهایتا اخراج تو هفته سوم. بله! قطعا این بهترین خبری بود که تو این هفته‌ شنیدم. آدم فروشی هیچ وقت نتیجه نداشته آقای برانکو. این رو باید از سرنوشت بعضی از بازیکنات می‌فهمیدی که نفهمیدی یا نخواستی بفهمی. شماها که بالاخره تاوان پس میدین، مهم اینه، سَر خُم می سلامت.
  قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2019 انجام شد.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، کنفدراسیون فوتبال آسیا قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را انجام داد. نتایج قرعه کشی به شرح زیر است:

*منطقه غرب آسیا:

برنده دیدار السد با الدحیل با برنده دیدار النصر عربستان با الوحده امارات بازی می کند.

برنده دیدار ذوب آهن اصفهان و الاتحاد عربستان با برنده دیدار الهلال و الاهلی عربستان با
یک بازیکن فوتبال اهل نیجریه است که در پست مهاجم برای باشگاه فوتبال گل‌گهر سیرجان بازی می‌کند.
از باشگاه‌هایی که گادوین منشأ در آنها بازی کرده می‌توان به باشگاه فوتبال کامپوستلا، باشگاه فوتبال بالزان، باشگاه فوتبال موستا، باشگاه فوتبال پیکان تهران، باشگاه فوتبال پرسپولیس تهران، باشگاه فوتبال استقلال تهران[۱] و باشگاه فوتبال عجمان امارات اشاره کرد.
گادوین منشا پس از یک فصل موفق در پیکان با قراردادی ۲ ساله به پرسپولیس پیوست.
بچه رو بغل می‌کنه میگه ماشاءالله، بزرگ شده، سخته بغل کردنش
راستی همه راه بغلته؟
میگ م نه همه ولی نود درصدشو بغلمه
بعد کیفمو گرفته میگه واااای اینکه از بچه هم سنگین تره
خودمم همین فکرو می‌کنم...

+اولا رفتم امروز کمد گرفتم که هی موله سنگین حمل نکنم، وسایل ضروری رو توی کمد بذارم باشه هردفعه نبرم بیارم
دوما قصد کردم کوله پارچه ای بخرم که این کوله لپ تاپی سنگین و گت و کلفتو نبرم دیگه
سوما پیشنهاد آغوشی که پیچک داد عالی بنظر میاد باید بررسی کنم ا
۱. دیشب خواننده های ایرانی توی عربستان کنسرت داشتن. اصلا محتوای آهنگ، خواننده، مکان و زمان، برام مهم نبود و فقط دلم میخواست اونجا می بودم و فقط گریه می کردم اندازه همه گذشته و حال و آینده. نمیدونم چرا. ولی میدونم تظاهر به شادی از یه جایی بعد دیگه غم انگیز میشه.
۲. حقیقت میدونین چیه؟ حقیقت اینه که دیگه حقیقتی وجود نداره و هممون ملعبه ایم. 
۳. انقد رد دادم که رفتم سرچ کردم «اون آهنگه که تو مطربه و ترکیه و میگه گل گل گول گول نمیدونم چی چی :|» دندونای
بچه ها. من واقعا دوست دارم در مورد زبان خوندن کمکتون کنم.
اما، واقعا کاری رو که خودم به سر انجام نرسوندم، نمی تونم راهنمایی در موردش داشته باشم.
اما بهتون این قول رو میدم که پاییز وقتی ازمونم رو دادم و نتیجه رضایتبخش بود، مو به مو با جزییات بهتون بگم.
تازه اولا که من زبانم "خیلی ضعیفه".
دوما ممکنه روش های من برای همه کاربردی نباشه.
سوما، بچه ها جوینده یابنده ست‌. اگه میخواین ریسرچر قوی ای باشین، اول از همه باید بدونین مشکلاتتون رو چطور با سرچ حل
  سبزپوشان تبریزی ممکن است در تورنمنتی چهار جانبه با حضور تیم‌های لیگ برتری شرکت کنند.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، دو تیم ماشین سازی و تراکتور تبریز قرار بود در ادامه برنامه آماده سازی پیش فصل، جمعه هفته جاری در زمین بنیان دیزل به مصاف هم بروند اما با نظر سرمربیان دو تیم، بازی تدارکاتی در آخرین روز این هفته لغو و در زمانی پس از برگزاری اردوی پیش فصل برگزار خواهد شد.

ضمن اینکه با پیگیری‌های خبرنگ
سید بن طاووس رحمه الله در دعای هلال شوال‏ در کتاب اقبال الاعمال می نویسد: «فصل فیما نذکره من کیفیة الدخول فى شهر شوال‏ و ما انشأناه عند رؤیة هلاله- الى قوله: و امّا ما یقال عند رؤیة هلال شوال‏ فقد قدمنا فى کتاب عمل الشهر دعاء انشأناه یصلح لجمیع الشهور فان لم یجده فلیقل عند رؤیة الهلال المذکور:
اللهم انک قد مننت علینا بضیاء البصائر و الابصار ...
که خود آن بزرگوار به صراحت می فرماید این دعا را خودم انشاء کرده ام. پس معلوم شد لازم نیست دعا حتما م
در ابتدا اومدم دو تا چیز بگم. اول اینکه کتاب تاوان رو دیروز در عرض یک روز خوندم و جالب بود اما با فضای تاریک مثل برای ان. رستوران اخر جهان هم بد نبود. 
الان میخوام درباره کارم بگم. تصمیم گرفتم که هر روز حتی شده یه کار کوچیک واسش انجام بدم که پیش بره، این کار کردن هر روز واسه پیش رفتن یه چیر، تفکریه که خیلی دوسش دارم. 
و کارای امروز هم کمی تحقیق بود در سایت های خارجی برا راه اندازی کار و ثبت و... به این نتیجه رسیدم که بالاخره یه چیزی میشه، پس باید شر
  کنفدراسیون فوتبال آسیا 5 تیم نامزد کسب عنوان بهترین تیم دهه قاره کهن را معرفی کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، کنفدراسیون فوتبال آسیا 5 نامزد کسب عنوان بهترین تیم دهه آسیا را معرفی کرد. در این لیست 5 تیمی، از غرب آسیا تیم های الهلال عربستان و السد قطر حضور دارند.
از منطقه شرق نیز گوانگژو چین، اوراواردز ژاپن و چونبوک موتورز کره جنوبی در این لیست حضور دارند. السد و الهلال به ترتیب در مرحله گروهی لیگ قهرمان
بچه رو بغل می‌کنه میگه ماشاءالله، بزرگ شده، سخته بغل کردنش
راستی همه راه بغلته؟
میگ م نه همه ولی نود درصدشو بغلمه
بعد کیفمو گرفته میگه واااای اینکه از بچه هم سنگین تره
خودمم همین فکرو می‌کنم...

+اولا رفتم امروز کمد گرفتم که هی موله سنگین حمل نکنم، وسایل ضروری رو توی کمد بذارم باشه هردفعه نبرم بیارم
دوما قصد کردم کوله پارچه ای بخرم که این کوله لپ تاپی سنگین و گت و کلفتو نبرم دیگه
سوما پیشنهاد آغوشی که پیچک داد عالی بنظر میاد باید بررسی کن
هیچ دقت کردین، الان بچه های این دوره که گریه میکنن مامانشون براشون میخونه:گریه نکن جان دلم، ️بچه خوب و خوشگلم،️ گریه کنی چشمای تو پف میکنه میاد جلو، ️قرمز و بد نما میشه،️ نم نمی تا به تا میشه،️ به جای گریه خنده کن،️صورت خود تابنده کن
- اما زمان ما، وقتی که گریه میکردیم مامانمون میخوند:گریه نکن زار زار، میبرمت بازار(یا لاله زار) میفروشمت چهارهزار(قیمتها متفاوت بود)، چهار هزار قدیمی خاک بر سر رحیمی
یعنی اولا که میفرختنموندوما که فحش یادمون
مادرشوهر زنگ زده و برای ابراز همدلی میگه: همش میگم خوب شد نیروانا وقتی رفت تهران و اونجوری گیر کرد اینا هنوز نگفته بودند که وضعیت اینقدر خرابه وگرنه کلی استرس می کشید!
میگم: خوب اگر گفته بودند اولا به احتمال خیلی زیاد اون همایش کنسل می شد (همونطور که همایش های مهمتری بعدش کنسل شدند). دوما اونقدری واجب نبود و اگر میدونستم اوضاع اینطوره اگر کنسل هم نمیشد من نمی رفتم. سوما من نزدیک یک ماهه که هر روزم با استرس گذشته؛ چون یکی میگه 14 روز ممکنه بدون ع
اولا که پالتو ستاره ای رو خریدم! و خوشحالم از این بابت. دوما که امشب خاقانی بودیم و از اون کالباسای خیلی خوشمزه خریدیم. البته هنوز نخثردیم منتظرم مامان و ستاره نمازشونو بخونن که بخوریم. من خوندم نمازمو :) سوما که یه پالتو خز جیگری دیدم و عاشقش شدم اما چون این پالتو ستاره ای رو ۸۰۰ گرفتم تازه بدون آف ۸۹۰ بود؛ گفتم دیگه امسال پالتو نمیخرم. البته ببینیم خدا چی میخواد :) دیگه اینکه یه سوییشرت خز پلنگی نسبتا بلند هم بد نیست واسه بیرونا. شاید سال دیگه
  هافبک تیم شهرخودرو گفت: تلاش زیادی کردیم تا با اجرای دستورات تاکتیکی سرمربی تیم، به نتیجه مطلوب دست یابیم اما نشد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی شهرخودرو خراسان، میلاد سرلک در خصوص شکست تیمش در برابر الهلال عربستان اظهار کرد: تلاش زیادی کردیم و از روز نخست برای موفقیت در این بازی هم‌قسم شده‌بودیم اما متاسفانه هرچقدر سعی کردیم نشد و در نهایت شرمنده هواداران شدی
اونروز میگم تهران قبول نشم یه سال دیگه میخونم
بابام میگه نخیر میری سربازی میای یجا استخدام میشی بعد
میگم اولا که من درسمو میخونم
دوما خدمت بسیار مقدس سربازی بمونه برای بعد
سوما این همه درس نخوندم که کارمند این دولت بخوام بشم هر روز لنگ حقوقم باشم
میخونم و میرم و تمام
مامانم میگه چی هی میرم میرم راه انداختی؟!
تا من اجازه ندم هیچ جا نمیری
خندیدم
گفتم من میرم شما ها هم میتونید بیاید میتونید بمونید
ولی من تو مملکتی که حتی سر نون شبت باید نگران با
همیشه منو متعجب میکنه. از بابت قلب بزرگ و عشقی که داره. من گاهی وقتا به شدت بد خلق میشم. مثلا اینکه کاملا روی رفتارم آگاهی دارم اما کنترل درست و حسابی نه. بهتره بگم روی افکارم کنترل درست و حسابی ندارم. و این باعث میشه موقع عصبانیت به شدت بپیچم به حال و روزش. یعنی حرف‌هایی رو بزنم که یا عمیقا بهشون باور ندارم یا هم اینکه نشات گرفته از دسته افکار دیگه‌یی هستش که باعث بدفهمی حرف اصلیم میشه.خلاصه نزدیک به 3 ساله با این اخلاق من داره کنار میاد و هر با
بسم اللهیکم دیر شده برای شروع وبلاگ نویسی...ولی می‌گویند هر وقت ماهی رو از آب بگیرید تازست!نوشتن مهمه!چرا که مکتوب کردن افکار و تجربیات چند خاصیت داره:*اولا-نوشتن باعث می‌شود که افکار و تجربیات از چند فیلتر عبور کنند و اصلاح بشنود! و همچنین در غالب واژه ها عینیت پیدا کنن.*دوما-اگر گذشتگان مکتوب نمیکردند افکار, تجربیات و زیسته هایشان را چیزی به ما نمی‌رسید! و باید چرخ را از اول اختراع میکردیم.*سوما-باید زکات تجربیات شیرین و دلچسب حضور خدا ر
یک کلاس حافظه محدوده حضور متغیر در برنامه (scope) و مدت حضور یا طول عمر متغیرها و یا توابع ( Life Time ) را در یک برنامه C++ تعیین می کند.

پس با توصیفات بالا متوجه میشوید که از این پس میتوانید برنامه ای بنویسید که اولا حافظه زیادی اشغال نکند و از منابع حافظه کامپیوتر به صورت بهینه استفاده کند و دوما سرعت اجرای بالاتری داشته باشند و سوما برنامه دارای خطای کمتر و عیب یابی سریع تری نیز میشود.
در زبان c++  5 نوع کلاس حافظه وجود دارد. کلاس های حافظه ز
امروز کاریو کردم که هیچوقت فک نمیکردم بکنم:| حداقل نه به این زودی:))
موهامو کوتاه کردم:| سی چهل سانت کوتاه کردم قشنگ:)) مثلا اندازه موهای هانا تو سرتین ریزنز یا کلارک تو د هاندرد. 
خودشم نرفتم آرایشگاها، خودم کوتاه کردم؛))) اولا 
چون خسته شده بودم، دوما چون دوست ندارم به کسی یا چیزی وابسته شم ولی واقعا موهامو دوست داشتم و وابسته داشتم میشدم:)) سوما چون عملا من موهامو میبندم و فرقی به حالم نداره، چهارما چون حوصله ام سر رفته بود:)) میخواستم بعد کنکور
خوابم میاد همش. خاصیت فصل بهاره ولی به شکل غیرطبیعی خوابم میاد. صبح که گوشی زنگ می‌زنه، خوابم میاد، ظهر قبل و بعد از ناهار خوابم میاد، عصر بازم خوابم می‌گیره، شب از ساعت ده خوابالو میشم. نمی‌دونم این چه رازی ست که هرسال بهار همراه با این حجم از میل به خواب می‌آید!احساس می‌کنم داره اتفاقات خوبی دور و برم میفته. از لحاظ دریافت انرژی مثبت از محیط عرض می‌کنم. الان توی نوک قله‌ی انرژی فروردین‌م و قاعدتاً بعد از چند هفته استراحت نکردن نباید خو
بعضیا آنقدر نکته منفی دارن، باید دو روز بخوابونیشون تو قدرمطلق! :))
سلام و درود. لحظتون بخیر. بعد مدتی به عرصه نویسندگی خوش برگشتم ( چه جمله خفن طوری :)
آقا دچار شدیم... دچار چی نمیدونم؛ دیگه نمیتونم بنویسم. یه مدته می نویسم اما وقتی برمیگردم و پست رو میخونم خیلی شیک و مجلسی دکمه انصراف رو می فشارم و تمام :| . تو مدتی که به ظاهر نبودم تیم والیبال سوم شد ( خدا آخه چرا؟ نه واقعا چرا؟ همیشه به سوما هم جایزه میدادن چرا امسال فقط به اول و دوم جایزه دادن :/ چ
  سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس از باخت سنگین مقابل الهلال آنقدر ناراحت
شد که با استراحت را از بازیکنانش گرفت و آنها را به این ترتیب جریمه کرد.

بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، برانکو ایوانکوویچ در
نخستین حضورش روی نیمکت الاهلی، شاهد باخت سنگین 4 بر 2 تیمش در بازی رفت
مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بود.

این
نتیجه مربی چند هفته قبل پرسپولیسی‌ها را بسیار ناراحت کرد تا جایی که او
برای آنکه ناراح
بعد از اون قضیه‌ی جزوه تا حدی باهاش سرسنگین شدم. قبلش باهاش راحت بودم، بعدش در این حد شد که فقط هر وقت با هم چشم‌توچشم می‌شدیم سلام می‌کردم یا جواب سلام‌شو می‌دادم، ولی این‌طورم نبود که راهمو کج کنم برم. به هر حال نزدیک دو ماهه که جز سلام حرفی با هم نزدیم.
حالا دیروز، داشتم می‌رفتم سمت در سالن مطالعه و ایشون هم جلوتر از من داشت می‌رفت. دیدم درو برام باز نگه داشته، کاری که هر کسی ببینه یکی پشت سرش داره میاد انجام میده، ولی با این تفاوت که و
بسم الله الرحمن الرحیم 
الحمدلله توفیق شد درس غسل های مخصوص به بانوان که در بخش طهات کتاب شرح لمعه هست رو در محضر استاد معظم حاج آقای حمیدیه بهره  بردیم  
متاسفانه این احکام در رسالها یا کالم بیان نشده و یا قابل فهم نیست 
در این جزوه هر چند که فتاوا همه مراجع نیامده و حتی آن چه که آمده قابل عمل کردن نیست ( زیرا باید از طرف دفترمراجع تایید شود ) اما با مطالعه این جزوه کوتاه ؛
اولا اصطلاحات رساله کاملا فهم میشود 
دوما یک شمای کلی از بحث در ذهن ان
بسم الله الرحمن الرحیم 
الحمدلله توفیق شد درس غسل های مخصوص به بانوان که در بخش طهات کتاب شرح لمعه هست رو در محضر استاد معظم حاج آقای حمیدیه بهره  بردیم  
در این جزوه هر چند که فتاوا همه مراجع نیامده و حتی آن چه که آمده قابل عمل کردن نیست ( زیرا باید از طرف دفترمراجع تایید شود ) اما با مطالعه این جزوه کوتاه ؛
یکی از سوالات چالش بر انگیزی که در دوران دانشگاه و در اوایل جوانی همه با آن درگیر می شوند این است که یک سیستم و یا یک کشور باید از بالا به پایین اصلاح شود و یا از پایین به بالا؟
اگر بخواهم مقدمه ای بر این بحث بنویسم و منظور خود را بیشتر توضیح دهم باید اشاره کنم که برخی افراد مانند اینجانب قبلا معتقدم بودیم که نفرات و اعضای پایین یک هرم قادر هستند با اصلاح خود و افراد نزدیک به خود باعث ایجاد تحول و اصلاح شوند. این تفکر در ظاهر بسیار زیبا و ظاهرا ا
درود
به وبلاگم خوش اومدین
امیدوارم لذت ببرین
فقط چند تا نکته:
اولا با لبخند وارد بشین
دوما از با شخصیت باشین
سوما کپی کردن کاملا ممنوعه
مگه اینکه منبع رو ذکر کنید
آخرین هم اینکه حتما نظر بدین
بیشتر مطالب توی وبلاگ
از قبیل شعر و متن انشا گونه
نوشته های خودم هستش
و واسش زحمت زیادی کشیده شده
به همین دلیل کپی کردن
بدون ذکر منبع ممنوعه!!!
اگه شما هم مطلبی داشتین
یا خواستین کتابی رو معرفی کنین
برام بفرستین تا تو صفحه اصلی بزارمش
دیگه برین لذت ببرین
رده بندی باشگاه های جهان

رتبه
تیم

1
لیورپول انگلیس
2136
3+

2
بایرن مونیخ آلمان
1959
5+

3
بارسلونا اسپانیا
1954
1-

4
منچسترسیتی انگلیس
1947
1-

5
پاریس سنت ژرمن فرانسه
1933
0

6
رئال مادرید اسپانیا
1923
2+

7
یوونتوس ایتالیا
1905
6-

8
آژاکس هلند
1859
6+

9
فلامینگو برزیل
1853
38+

10
اینترمیلان ایتالیا
1847
5+

رده بندی باشگاه های آسیایی

رتبه در جهان
رتبه در آسیا
تیم

67
1
الهلال عربستان
1658
34+

74
2
چونبوک موتورز کره جنوبی
1649
6+

94
3
الدحی
بسم الله الرحمن الرحیم 
بسم الله الرحمن الرحیم
محل کار قبلیم گاهی با ماشینی میرفتم سر کار که آقا جان با اون میرفت باغ یعنی اون ماشینه باغشون بود...
پر خاک بودنش بماند گاهی بیل و کلنگای پدر جانم داخل ماشین بود
من ماشینو تو حیاط مرکز پارک نمیکردم میبردم پشت مرکز تو سایه زیر درخت توتا
بعد اونجا گاهی یه چندتا جوون علاف بودن ...
یه بار اومده بودند به آقای صالحی گفته بودن؟؟
اون دختره خانوم دکترتونه؟؟چقد ماشینش ضایس توشم بیل و کلنگه مگه باز بعد مرکز میره سر زمین خخخ ما هم کا
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیکم
همه ما فیلم ها و سریال های تلویزیونی را دیده ایم روند تکامل این فیلمها فقط با افزایش کیفیت دوربین و نوع نگاه عوامل فیلم نبوده فیلم های امروزی ما وارد درجه جدیدی از فرهنگ غرب زدگی شده اند تنها فرقشان هم با فیلم های غربی در صحنات جنسی است 
.......................................................................................................... برخی فکر می‌کنند فقط با رعایت اصول ظاهری یک فیلم میشود فیلم فرهنگ ساز و مناسب برای خانواده ، نه اینطور نیست...
محت
تحریک الکتریکی اعصاب یا تنس (Tens) به واسطه تکنولوژی بسیار پیشرفته برای مصارف فیزیوتراپی و خانگی میسر است.
امواج ملایم الکتریکی به هر جائی که بالشتکها قرار گرفته اند نشاط می بخشد. فشارهای کاری، خستگی و دردهای عضلانی به طور موثری به وسیله تنس قابل درمان میباشد.
کاربرد دستگاه محرک الکتریکی اعصاب:
امروزه تنس بعنوان یکی از ایمن ترین و موثرترین روش های تسکین درد زنان باردار در وضع حمل شناخته شده است. کارشناسان مامایی این روش را بعنوان بخشی از برنا
رتبه                                      نام تیم                                      ارزش                                         لیگ
  1                                    منچستر سیتی                        1.02bn                                لیگ برتر انگلیس
2                                        لیورپول                                996.95m                               لیگ برتر انگلیس
3                                   رئال مادرید                          888.50m                                لالیگا ا
رده بندی باشگاه های جهان

رتبه
تیم

1
لیورپول انگلیس
2023
3+

2
بایرن مونیخ آلمان
2006
5+

3
منچسترسیتی انگلیس
1951
0

4
بارسلونا اسپانیا
1939
2-

5
پاریس سنت ژرمن فرانسه
1927
0

6
یوونتوس ایتالیا
1896
5-

7
لایپزیگ آلمان
1882
28+

8
آتالانتا ایتالیا
1868
43+

9
رئال مادرید اسپانیا
1866
1-

10
اتلتیکومادرید اسپانیا
1862
4-

رتبه در جهان
رتبه در آسیا
تیم

56
1
الهلال عربستان
1670
45+

85
2
چونبوک موتورز کره جنوبی
1636
5-

به تازگی به دوستام در مورد تعدد گفتم
خیلی تعجب می کنن و ازم در مورد حس و سختی می پرسن
می خوام یچیزی بگم

ماجرا آسون  تر و دلنشین تر از اونچیزی هست که بشه فکر کرد
خدا دستور به چیزی که بر خلاف ذات ما باشه نمی ده
هر چی خدا گفته خیره
باید باور داشته باشیم
اون وقت حلاوتش رو حس می کنیم
باید برای رضای خدا و قرب الی الله زندگی کرد و قیام کرد.
باید هر کاری رو به خاطر خدا کرد
باید از اونچه دوست داری انفاق کرد
باید اون حکمی که خدا گفته رو پذیرفت و در دل نسبت به
اولا چرا ناطور؟ مگه نگهبان چشه؟ دوم اصلا چرا نگهبان دشت؟ وقتی اصلا توی داستان نه دشتی بود نه نگهبانی؟ سوما این همه سر وصدا برای چیه؟ یک رمان بی سر و ته با هیچ داستان خاص و با کمترین جذابیتی! پر شده از محتوای جنسی، منحرفانه و خشونت آمیز.
بچه نوجوون‌هایی که تازه دارند به بلوغ می‌رسند و از عالم و آدم‌ متنفرند و احساساتی گذرا و مزخرف دارند قطعا با این کتاب همزاد پنداری می‌کنند و حتما هم خوششون میاد.
تنها مزیت کتاب رو فرم جالب نوشتاریش می‌دونم ک
راه پیدا کردن اشتباهات 

خیلی وقت های دنبال این میگردیم که چطور به اشتباهات خودمون پـِی ببریم که دیگه مرتکب نشیم، تا قبل از ضررهای سختی که بهمون وارد بشه ، جلو داری کنیم؟!
این همیشه مثل یک خوره ذهن افراد رو، میخوره اما برای پیدا کردن راه این نکته، اشتباه میرویم!
سُفره معارف اهل بیت علیهم السلام بهترین راه حل ، این جور راهِ حل طلب کردن هاست:
حضرت أمیرالمؤمنین علیه السلام در کلامی نورانی چنین می فرماید: 
« مَنِ اسْتَقْبَلَ وُجُوهَ الْآرَاءِ
قبلا در مورد پیوند‌های روزانه باهم صحبت کردیم، این چند وقت که فرصت خواندن بلاگر‌های عزیز کمتر به من دست داده است، اهمیت یک ویژگی دیگر از وبلاگ‌های تراز را دریافتم؛ تحت عنوان «آخرین مطالب»!
به خاطر ندارم که جعبه آخرین مطلب از چه زمانی در کنار وبلاگ‌ها خود را نشان داد، البته مهم هم نیست، آنقدر مسائل تاریخی دیگر زمین مانده و آنقدر تاریخ پژوه کم داریم که سهمی به وبلاگ نمی‌رسد !! :(
وقت‌تان را نگیرم؛ وقتی نوشته‌های یک وبلاگ برای‌تان مهم باشد
  باشگاه شباب الاهلی امارات در زمینه لژیونرها به دنبال جذب بازیکنان جدید است.
بخش فوتبال جهان مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرگزاری فارس، نشریه «البیان» امارات خبر داد باشگاه شباب الاهلی تصمیم دارد در تابستان پیش رو در زمینه بازیکنان خارجی اش تجدیدنظر داشته باشد.
این باشگاه اماراتی می خواهد هر 4 لژیونر خود را تغییر دهد و بازیکنان خارجی جدیدی را به خدمت بگیرد. شباب الاهلی اکنون صدرنشین لیگ امارات است و در صورت لغو بازی های این ف
شاید بیشترین مشکلی که افراد جدید الورود به سازمانها با آن مواجه می شوند این است که نمیدانند دقیقا در سازمان چه وظایفی را باید انجام دهند.
درمواردی  پیش می آید که افراد در آزمون استخدامی قبول شده و وارد سازمان مربوطه می شود و تا هفته ها در گنگی به سر می برد و این عامل باعث می شود در ابتدای ورود افراد در سازمانها دچار یک فشار روحی شوند و دربرخور  اول تمامی ذهنیت آنها در مورد سازمان از بین برود و از ورود خود پیشمان شوند.
.برای جلوگیری از  این کار
  کارشناس فوتبال امارات عنوان کرد که تیم العین برای دیدار با سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا آماده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال سپاهان امروز از ساعت 18:20 در اولین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در امارات به مصاف العین می رود.
در این راستا سالم جوهر، کارشناس فوتبال امارات در مصاحبه با شبکه «العین» گفت: تیم العین همیشه در لیگ قهرمانان آسیا مقابل رقبایش نتایج خوبی را گرفته و مخصوصا مقا
اموزش ساخت شیشه مخدر کامل و سریع به همراه مقدار دقیق به همراه تصویر
با سلام.اینجانب تا 2 سال پیش شخصا خودم در کرج تولید میکردم که به دلایلی مجبور به جمع کردن و توقف کار شدم. دیدم دوستانی که تو این سایتا فعالیت دارنو واقعا سر از هیچی در نمیارن دارن یه روشای چرتو پرتی و میگن که اگرم درست باشه شدنی نیست. دوست عزیز با اون لوازمی که شما میگی دیگه تو ایران نمیشه پخت گرفت. مواد اولیه هم دیگه اون موادی نیست که بشه به شکل ازمایشگاهی پخت کرد. فک نکن راحته،
نوبت به جمع بندی 97 رسید.
سال 97 سال عجیبی بود. خیلی عجیب شروع شد و اوایلش اتفاقای بدی برام افتاد... اما از شروع تابستون، انگار که بقیه ی سال بخواد از دلم در بیاره، روال خوبی در پیش گرفت.
از اول اولش بخوام بگم،
روز سوم یا چهارم عید بود، که فهمیدم مقاله ام اکسپت اولیه شده و اگه تلاش کنم می تونم چاپش کنم تو ژورنال.
بعد سر یه سری درگیری های مالی و یه سری موضوعات دیگه تو اردیبهشت روزای بدی داشتم..
یه اتفاق بدتر هم تو اردیبهشت افتاد. هر چند خدا بهم نشون دا
یکی درباره حریم خصوصی صحبت کرده بود که یادم نیست کی بود . خواستم بگم بله، قبول دارم که با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی حریم خصوصی مقوله‌ای خنده دار به نظر میرسه ولی یه بخشی ازش هم به خودمون بستگی داره . وقتی انتخاب میکنم از یه دستگاه هوشمند استفاده کنم (جدا از اینکه خواسته ها و دسترسی هایی که نیاز داره چیه و چقد باهام روراسته) باید یه چیزایی و قبول کنم . قانون دوم نیوتن میگه برای به دست آوردن هرچیزی باید یه چیزی و از دست بدی . 
این انتخاب ما
بهترین مارک پنکیککدام بهتر میباشد، کرم پودر یا این که پنکیک ؟سوما :در‌حالتی که پوستی کدر و دارنده جوش و همچنین لکهای میراث از جوش دارید و میخواهید آن را برای یک آرایش و پیرایش ملایم و خوشگل فراهم فرمایید بهتر میباشد در آغاز ضد آفتاب فاقد چربی خویش را بزنید، آن گاه از یک کرم پودر خوب که قابلیت و امکان پوشانندگی نیکی دارااست استعمال کرده و تمام نقاط پوست را با آن بپوشانید و با جنبش آهسته ضربه زدن آن را خوب بر روی پوست بخوابانید و در آخر عمل پیر
رده بندی باشگاه های جهان

رتبه
تیم

1
لیورپول انگلیس
2062
16+

2
منچسترسیتی انگلیس
2028
10+

3
بارسلونا اسپانیا
2017
1+

4
بایرن مونیخ آلمان
1945
1-

5
آژاکس آمستردام هلند
1892
17+

6
اتلتیکومادرید اسپانیا
1879
1-

7
یوونتوس ایتالیا
1855
5-

8
پاریس سنت ژرمن فرانسه
1838
1+

9
پالمیراس برزیل
1826
32+

10
پورتو پرتغال
1820
13+

رتبه در جهان
رتبه در آسیا
تیم

73
1
چونبوک موتورز کره جنوبی
1648
25+

88
2
الدحیل قطر
1632
84+

92
3
ا
رده بندی باشگاه های جهان

رتبه
تیم

1
لیورپول انگلیس
2080
14+

2
منچسترسیتی انگلیس
2028
11+

3
بارسلونا اسپانیا
2017
0

4
بایرن مونیخ آلمان
1945
2-

5
آژاکس آمستردام هلند
1886
24+

6
اتلتیکومادرید اسپانیا
1879
1-

7
یوونتوس ایتالیا
1855
3-

8
چلسی انگلیس
1839
1-

9
پاریس سنت ژرمن فرانسه
1838
1-

10
پورتو پرتغال
1820
11+

رتبه در جهان
رتبه در آسیا
تیم

74
1
چونبوک موتورز کره جنوبی
1649
18+

89
2
الدحیل قطر
1632
99+

92
3
الهلا
رده بندی باشگاه های جهان

رتبه
تیم

1
بارسلونا اسپانیا
2074
3+

2
لیورپول انگلیس
2046
15+

3
منچسترسیتی انگلیس
2023
9+

4
بایرن مونیخ آلمان
1938
1-

5
یوونتوس ایتالیا
1936
3-

6
اتلتیکومادرید اسپانیا
1836
1-

7
آژاکس آمستردام هلند
1900
15+

8
پاریس سنت ژرمن
1889
1+

9
رئال مادرید اسپانیا
1849
8-

10
تاتنهام انگلیس
1835
2-

رتبه در جهان
رتبه در آسیا
تیم

71
1
چونبوک موتورز کره جنوبی
1649
27+

87
2
الدحیل قطر
1634
85+

90
3
اله
رده بندی باشگاه های جهان

رتبه
تیم

1
بارسلونا اسپانیا
2061
3+

2
منچسترسیتی انگلیس
2023
10+

3
لیورپول انگلیس
2022
14+

4
بایرن مونیخ آلمان
1939
1-

5
آژاکس آمستردام هلند
1927
17+

6
یوونتوس ایتالیا
1925
1-

7
اتلتیکومادرید اسپانیا
1896
2-

8
پاریس سنت ژرمن فرانسه
1860
1+

9
رئال مادرید اسپانیا
1854
8-

10
چلسی انگلیس
1812
4-

رتبه در جهان
رتبه در آسیا
تیم

71
1
چونبوک موتورز کره جنوبی
1649
27+

87
2
الدحیل قطر
1634
85+

90
رده بندی باشگاه های جهان

رتبه
تیم

1
لیورپول انگلیس
2062
16+

2
منچسترسیتی انگلیس
2028
10+

3
بارسلونا اسپانیا
2017
1+

4
بایرن مونیخ آلمان
1945
1-

5
آژاکس آمستردام هلند
1892
17+

6
یوونتوس ایتالیا
1890
4-

7
اتلتیکومادرید اسپانیا
1879
2-

8
پاریس سنت ژرمن فرانسه
1868
1+

9
ناپولی ایتالیا
1835
2-

10
پورتو پرتغال
1820
13+

رتبه در جهان
رتبه در آسیا
تیم

73
1
چونبوک موتورز کره جنوبی
1650
25+

86
2
الدحیل قطر
1634
86+

94
3
ال
نیهیلیست
کسی است که عقیده دارد، هیچ چیز معنی ندارد و هر کاری مجاز است. اما سارتر عقیده داشت
زندگی باید معنایی داشته باشد. ولی خود ماییم که به زندگی معنا می دهیم. وجود داشتن
به معنای آفریدن زندگی خود است.
یوستین گردر
این که
چیزی نیست تازه اصلش مونده ، من وقتی فهمیدم داروین موحد بود تازه فهمیدم که خیلی
چیزها هست که باید بدونم ولی
وداع
با رقص
توضیحات:وداع
یعنی خداحافظی – برای پذیرش مفاهیم جدید باید با مفاهیم
کهنه خداحافظی کرد.
خدا خودش
گفته اگر
آسموسن گوید: به احتمال فراوان همانطور که دانشمندآلمانی برنفراید شلرات نیز نتیجه گیری نموده است زرتشت پس از آنکه با شدت و قاطعیت بر خلاف تمایلات سبعانه طبقه جنگجویان نوشیدن هوما و قربانی نمودن گاو را منع کرد (یسنا 1، 29، 14، 32، 11، 10، 7، 48) یک رسم قدیمی قوم آریایی را که نوشیدن هوما (یا سوما) بدون قربانی‌های خونین باشد تجدید نمود و بدان صورت معتدل و ملایم‌تری از آنچه معمول بود داد. زیرا در قسمت متاخر اوستا و نیز در تورایخ دوران بعد از زرتشت می‌بین
لزوم کشت ارگانیک و افزایش صادرات
در کشورهای غربی که سیستم تغذیه بسیار خوبی دارند و سیستم بهداشتی آنها روی تغذیه سالم و طبیعی تاکید بسیاری دارد ، میتوان از ایران برای این کشورها میوه ها و محصولات طبیعی ارسال کرد، زیرا هنوز در کشور روستاهایی وجود دارد برای رشد گیاهان خود از هیچ نوع کود شیمیایی استقاده نمی کنند حتی گلخانه هایی در برخی از شهرها وجود دارد که فقط محصولات ارگانیک کشت می کنند .
خوشبختانه درکشور بسیاری از مردم به سمت محصولاتی می رو
ترازوی لیبل زن توزین صدر
یکی از انواع مدلهای ترازوی لیبل زن، ترازو لیبل زن توزین صدر مدل LSG15A است. از مهم ترین کاربردهای این ترازو استفاده به عنوان ترازوی فیش پرینتر و ترازوی لیبل پرینتر است چرا که قادر است رسید فروش را به دو صورت کاغذی و لیبل ارائه دهد .
اتصالات این ترازو شامل بارکدخوان USB ، کارت خوان های بانکی ، کشوی پول ، اتصال به wifi به درخواست مشتری می باشد .
ترازو لیبل زن توزین صدر مدل LSG15A همزمان 4 مشتری شما را پشتیبانی می کند . این محصول د
عده ای می گن ازدواج دوم باید از روی میل باشه نه خیر خواهی و رصای خدا و زن اول هم نباید دخیل باشه در این انتخاب!!
پاسخ و بررسی بنده:
اینکه هدف اصلی ازدواج و اینکه کلا چرا ازدواج می خواهد بکنه رضای خدا باید باشه!هر کاری انسان انجام می ده باید بخاطر خدا باشه وگرنه باخته. حتی هدف خیر خواهی هم خوبه . خیر خواهی برای خدا. مثل ائمه و پیامبر اکرم ص که ازدواجهاشون به خاطر خدا و خیر خواهی  بوده.
اما بعد از هدف اصلی ، در جهت انتخابهاشون ، قطعا آن کسی را انتخاب
چرا انتقام سخت؟
انتقام سخت مانعی برای جنگ
پس از شهادت فرمانده دلاورشهید قاسم سلیمانی و پیام رهبرانقلاب و اشاره به «انتقام سخت»شاهد موج مطالبه مردمی برای اجرای فوری انتقامی سخت به آمریکا بودیم. اما چرا ایران باید پاسخی سخت، به این اقدام تروریستی آمریکا بدهد؟
دولت آمریکا در دوره ترامپ با اتخاذ راهبرد فشار حداکثری یک جنگ تمام عیار ترکیبی در حوزه های اقتصادی،سایبری، عملیات روانی و نیمه سخت با استفاده از گروهک های اپوزیسیون علیه ایران به راه
حق مالکیت بعضی از اموال تنها به یک شخص اختصاص ندارد. بعضی اموال دارای مالکین متعدد هستند و چند نفر به صورت اشتراکی صاحب آن مال هستند. این اموال مشاع نامیده می شوند. در نمی توان سهم هر شریک را به طور دقیق مشخص کرد، زیرا همه ی شرکا، مالک ذره ذره ی مال هستند. پس کسی نمی تواند بخشی از مال را مشخص کرده و در آن تصرف کند. پس اگر شریکی بخواهد سهم خود را بفروشد، چه باید بکند؟ اساسا فروش مال مشاع به چه شکل انجام می شود؟
اصطلاحات مرتبط با فروش مال مشاع:
پیش
عده ای می گن ازدواج دوم باید از روی میل باشه نه خیر خواهی و رضای  خدا و زن اول هم نباید دخیل باشه در این انتخاب!!
پاسخ و بررسی بنده:
اینکه هدف اصلی ازدواج و اینکه کلا چرا ازدواج می خواهد بکنه رضای خدا باید باشه!هر کاری انسان انجام می ده باید بخاطر خدا باشه وگرنه باخته. حتی هدف خیر خواهی هم خوبه . خیر خواهی برای خدا. مثل ائمه و پیامبر اکرم ص که ازدواجهاشون به خاطر خدا و خیر خواهی  بوده.
اما بعد از هدف اصلی ، در جهت انتخابهاشون ، قطعا آن کسی را انتخاب
یه جور سیاست گفتاری داریم که هرکسی نمیتونه از عهده ش بر بیاد... مثلا میخواد یه حرف غیر واقعی بزنه، اولش برای اینکه شنونده رو متقاعد کنه که همه ی حرفاش عین حقیقته، یه سری چیزهایی واقعی رو میگه و بعد که تقریبا مطمئن شد شنونده رو خام کرده، حرف های دروغشو به خورد طرف میده، مثلا میاد میگه اسم تو زهراس، میگم اره دیگه راس میگه، فلان سال بدنیا اومدی، شاخ درمیارم که ایول اینم میدونه، اسم داداشتم میلاده... اووووف اینم فهمیده! قراره در آینده دکتر بشی... و
#شعر_سپید ‍ درودهمراهان گرامی#نقد_شعر #انجمن_ادبی_شعر_باران #مدیریت_برنامه :#بانو_مریم_راد #مورخ:۹۸/۵/۸سه شنبه#ساعت_شروع :2⃣2⃣*⃣*⃣*⃣*⃣*⃣*⃣ویکباره چشمهایت خاموش شدماه خود رادرنگاهت حلق‌آویز کرد وپرنگرفتپرنده ای دیگردرآبی پیرهنت...به راستی‌مرگ چه‌میتواند‌باشد جز این؟که دستی بهار راربوده استاز حافظه ی مردمک هایموسنگی کوچانده استپرستوی آشیان کرده بر لب هایم رابه راستیدرد بزرگیستکه گیسوانم دیگرمسیر باد هارا تغییر نمی دهند#نرگس_غلامی *⃣*
آریاها در این عصر [در عصر ودایی] دارای عقاید ساده و بی‌آلایش بودند و بیشتر مظاهر طبیعت مانند آفتاب ، ماه ، آسمان ، کوه ، سپیده‌دم و ستارگان را می‌پرستیدند و برای آنها قربانی می‌کردند . آنان مجموعه عناصر مفید و نورانی را داوس Davos یعنی ذرات درخشنده می‌گفتند ، چنانکه در اکثر زبان‌های آریایی نام خداوند از این کلمه مشتق است و رب‌الارباب را داوس‌پاتر Davos Pater می‌گفتند . مهمترین خدایان و ارباب انواعی که آریایی‌های عصر ودایی می‌پرستیدند از این
مرورگر شما از Player ساپورت نمی کنددانلود آهنگاین اهنگی که گوش دادین یکی از اهنگ های خواننده پاپ (قدیما دیسلاو میخوندبعد گرفتن مجوز به سبک پاپ روی اورد) به نام میلاد راستاد هستشمن در کل با این نوع از اهنگ ها میونه خوبی ندارم اخه وقتی میتونی اهنگ های خوب و شاد بگوشی و حال و احوالتو زیر و رو کنی چرا بی خود بیای خودت درگیر غم و انوه کنی البته هیچکس (امیر) در این مورد یه روزی به من گفت : ببین هیچکس اولا اصلا به تو ربطی نداره من چی گوش میدم چیکار میکنم تو
اولا یه سلام و عرض ادب خدمت مدیر خوشحال بیان داشته باشم. دیروز وقت نشد بهشون سلام کنم.
چرا که الان خوشحال ترین فرد ایرانی شما بیانی ها هستید. بالگفای خبیث که نمی تونه فعالیت کنه. ایسنتاگرام هم با حدود 33 میلیون کاربر ایرانی در کما به سر می بره بیقه هم که ول هستن. خوش به حال خودت تک تاز میدونی.  اما دنیا به هیشکی وفا نداره. فعلا از ضعف ملت استفاده بفرمایید. اما فکر نکن ما نمی فهمیم بسی تنبل هستید که یه جستجوگر ساده(سلام که مال شماست  ) رو هنوز درست ن
برای خانمهایی که می‌خواهند فیس ای برنا و پوستی صاف و شاداب داشته باشند هنگام میکاپ به کار گیری از کرم پودر بهتر میباشد یا این که پنکیک؟!
بهترین مارک پنکیک
شاید شما هم جزو آن نوع از خانمهایی باشید که بعداز میکاپ و پیرایش سنتان بیش تر چشم شود که اما ناگفته نماند در اکثر مواقع این رخداد خواهد زمین‌خورد و زیرا به لحاظ می‌رسد با آرایش و پیرایش می قدرت زیباتر از پیشین بود طولانی تر آرایش و پیرایش می‌کنیم و همین منجر می‌گردد که با میکاپی غلیظ و ن
مدلهای دینی #سکولاریسم:دو مدل اخیر که از نظر گذشت مدل های غیر دینی سکولار بودند اما مدلی که ذیلا می آید ازسوی برخی به اصطلاح دینداران در نسبت دین و دنیا  ارائه شده که نقش دین را به حداقل فرو کاهیده است و آن را به حاشیه زندگی فردی و اجتماعی می راند که رهاورد آن سکولاریسم است.نظریات دین باوران سکولار مختلف است و قرائت های مختلف گوناگونی از آن وجود دارد که ذیلا به آنها اشاره میشود:
1)دنیا محوری(تفکیک دین و دنیا):غایت شأن و مسئولیت دین توجه به ام
اگر از بازی های ترسناک بقا چند نفره با پیچ و تاب Lovecraftian لذت می برید ، Monstrum 2 بازی ای است که منتظر آن بوده اید. این قلعه پرپیچ و خم تولید شده بر روی یک قلعه دریایی در دهه 1970 ، 4 بازیکن را در برابر یک هیولا که تحت کنترل بازیکن قرار دارد ، گود خواهد کرد. شما می توانید با استفاده از محیط زیست و همکاری با قربانیان خود ، از تنظیمات کابوس فرار کنید تا از دشمن خود پیشی بگیرید ، پیشی بگیرید ، یا پیشی بگیرید.
Monstrum 2 قول می دهد ضمن معرفی مکانیک جدید بازی ، هیول
سلاممم دوستان عیدتون مبارک ^_^
تو این پست تجربم از دیدن انیمه fruit basket  رو میگم و یه معرفی کوچولو 
این انیمه راجع دختریه که به تازگی مامانش فوت کرده و سر یه سری مشکلات خانوادگی تو چادر زندگی‌میکنه . یه روز که داره میره مدرسه اتفاقی کی از همکلاسیاشو میبینه و بعدا همکلاسیش میفهمه که تو چادر زندگی میکنه با یکی از دیگه از اعضای خانوادش بهش پیشنهاد میدن که بیاد با اونا زندگی کنه. طی یه اتفاقاتی دختره از راط خانواده سوما خبردار میشه : بعضیاشوت میتونن

این کد میاد با یه آیپی از سایتتون بارها بازدید میکنه و

در عرض چند دقیقه تعداد نمایش ها سر به فلک میکشه!

راستی کدشو خودم نوشتم.

برای آموزش و دانلود کد به ادامه مطلب برید! 

دانلود رایگان: نداریم 
قیمت: یک صلوات برای تعجیل در فرج 
برای دانلود روی کلمه دانلود بزنید!

دانـــلــــود

آموزش:

اولا باید مرورگر کروم را داشته باشین. 
دوما حین اجرای کد دست به کامپیوتر نزنید! 
سوما برای اجرای کد باید کتابخانه های زیر را نصب کنید: 
Time , os , keyboard , w
پاوربانک چیست؟

پاوربانک در واقع یک باتری همراه است که می‌توان از آن برای شارژ دستگاه‌های الکترونیکی مختلف استفاده کرد. این دستگاه در مواقعی که شارژ گوشی یا تبلت‌تان خالی می‌شود و به منبع برق دسترسی ندارید می‌تواند بسیار کاربردی باشد.
در دنیای گجت‌ها یکی از مشکلات عمده‌ای که وجود دارد به باتری‌ دستگاه‌ها و میزان انرژی ذخیره شده در آنها مربوط می‌گردد. یکی از پرسش‌هایی که زیاد مطرح می‌شود این است که «چرا با وجود رشد فناوری و سخت‌افزا
مدافع تیم فوتبال استقلال گفت:در جلسه فنی قبل از دربی شفر گفت چه کسی پنالتی می زند که اسماعیلی دستش را بلند کرد و قرار شد او ضربه را بزند اما سرمربی تیم بعد از بازی این موضوع را نگفت.

بخش استقلال مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، حضور بازیکنان تازه وارد در تیمی مثل استقلال سختی های خاص خود را دارد به خصوص اینکه یک بازیکن جایگزین یک ملی پوش شده باشد. محمد دانشگر در فصلی که گذشت این شرایط را تجربه کرد. او روزهای سختی را در
مقام اول: برائت، اشتغال و تخییر
می‌فرمایند در مقام اول هم در دو موضع بحث خواهیم کرد زیرا شک ما یا:
ـ در اصل تکلیف است با اینکه جنس تکلیف را می‌دانیم، یک تکلیف الزامی داریم اما آن تکلیف الزامی وجوب است یا تحریم نمی‌دانیم.
ـ در متعلق تکلیف است با علم به اصل تکلیف که به آن شک در مکلفٌ‌به هم گفته می‌شود؛ دو مثال:
مثال اول: یقین به وجوب نمازی در ظهر روز جمعه دارد اما شک دارد که متعلق تکلیف یا همان مکلفٌ‌به، نماز ظهر است یا نماز جمعه. مثال دوم: یقین
سپتیک تانک چیست
در اصطلاح امروزی به سپتیک تانک ، تصفیه فاضلاب
خانگی یا تصفیه خانه ی کوچک هم گفته میشود . چرا اساس کار سپتیک تانک دقیقا مانند
یک تصفیه خانه صنعتی ولی در مقیاس کوچکتر عمل میکند و یا اینکه مفهوم سپتیک یعنی مخزن
؛ دستگاه فاضلابی که فاضلاب خروجی را در خود ذخیره و بعد از مدتی نشست و رسوب به
چاه جذبی پساب دفع میکند .

اساس کار سپتیک تانک
همه ما میدانیم برای اینکه بخواهیم فاضلاب خروجی
را دفع کنیم به یک دستگاه یا مخزن بنام سپتیک تانک نیا
سپتیک تانک چیست
در اصطلاح امروزی به سپتیک تانک ، تصفیه فاضلاب
خانگی یا تصفیه خانه ی کوچک هم گفته میشود . چرا اساس کار سپتیک تانک دقیقا مانند
یک تصفیه خانه صنعتی ولی در مقیاس کوچکتر عمل میکند و یا اینکه مفهوم سپتیک یعنی مخزن
؛ دستگاه فاضلابی که فاضلاب خروجی را در خود ذخیره و بعد از مدتی نشست و رسوب به
چاه جذبی پساب دفع میکند .
اساس کار سپتیک تانک
همه ما میدانیم برای اینکه بخواهیم فاضلاب خروجی
را دفع کنیم به یک دستگاه یا مخزن بنام سپتیک تانک نیا
از اینکه چنین ایده هایی را می نویسم هم خوشحالم و هم ناراحت. خوشحال از این بابت که نوشتن سرراست ترین راه برای ابراز آموخته هایم است و ناراحت از این بابت که از این دانسته ها با "روش های تجاری" می توانستم پولی به جیب بزنم و شهرتی برای خود دست و پا کنم.
اما برگردیم به موضوع اصلی
در دنیای غرب موج تازه ای بوجود آمده است که حول محور "مدیتیشن" می چرخد، تجارتی که به قول بعضی ها قرار است هم ردیف مسواک زدن قرار بگیرد و کسی که چنین تمریناتی را در آینده نزدیک
مربی تیم شهر خودرو مشهد معتقد است که کمیته انضباطی با محروم کردن این تیم خودزنی کرده است.

به گزارش “ورزش سه” داود سیدعباسی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس گفت: قبل از هر چیز تسلیت می‌گویم از دست دادن هموطنان عزیز را به خاطر شیوع بیماری کرونا. ما بعد از بازی‌های سنگینی که داشتیم بازی خوبی مقابل نفت داشتیم و توانستیم برای بازی مقابل پرسپولیس آماده شویم.از همه نظر برای بازی با پرسپولیس آماده هستیم، هم از نظر جسمی و هم از نظر ان
نورون (سلول عصبی)
شبکه های مغزی و کل سیستم عصبی، با کمک سلول های عصبی معنا پیدا می کنن. در واقع سلول هایی که مغز، نخاع و اعصاب محیطی را بوجود میارن؛ "سلول عصبی" یا "نورون" نامیده میشن.
چون نورون ها هم، سلول هستن، اندامک هایی که یک سلول معمولی داره رو دارن. مثل هسته، هستک، میتوکندری، غشا، سیتوپلاسم و... ؛ اما نورون ها علاوه بر این اندامک ها ویژگی هایی
منحصر به خود شون رو هم دارن. هر نورون متشکل از این سه بخشه:
1.جسم سلولی(body)
2.دندریت(dendrite)
3.آکسون(axon)
پاوربانک چیست؟

پاوربانک در واقع یک باتری همراه است که می‌توان از آن برای شارژ دستگاه‌های الکترونیکی مختلف استفاده کرد. این دستگاه در مواقعی که شارژ گوشی یا تبلت‌تان خالی می‌شود و به منبع برق دسترسی ندارید می‌تواند بسیار کاربردی باشد.
در دنیای گجت‌ها یکی از مشکلات عمده‌ای که وجود دارد به باتری‌ دستگاه‌ها و میزان انرژی ذخیره شده در آنها مربوط می‌گردد. یکی از پرسش‌هایی که زیاد مطرح می‌شود این است که «چرا با وجود رشد فناوری و سخت‌اف
کرم پودر و پنکیک هر رو وسیله ی آرایشی برای صاف و یک نواخت سازی پوست هستند البته این که کدام یک از این ها مطلوب شماست و چهرتان را برنا خیس نشان میدهد؟ پرشین او به‌دنبال به آن جواب می‌دهد.کرم پودر و پنکیک هر دو از آن مدل اثاثیه آرایش و پیرایش های پرکاربرد می باشند که از آنان برای مهیا سازی پوست و یکدست و صاف نشان دادن پوست استعمال میگردد. موضوعی که در‌این مقاله مطرح میباشد این میباشد که کدام یک از این دو رخ مارا برنا خیس نشان میدهد؟ کرم پودر یا
تشخیص چهره(به انگلیسی: Face recognition) هر انسان دارای چهره منحصر به فردی است و چهره یکی از خصوصیات بیومتریک جهت شناسایی افراد می باشد. ۳-سوما قادر باشد تا با تشخیش خصوصیات یگانه در صورت ،مانند اینکه مثلا بگوید چشم هایش چقدر درشت و درازی صورتش چقدر است. بر اساس اجزای استخراج شده مدلی آماری از رابطهی اجزای صورت با هم ساخته میشود تا در تأیید وجود چهره مورد استفاده قرار گیرد. دستگاه BioStation دارای شبکه بیسیم به منظور ارتباط دستگاه با سایر سیستم های مورد
با سلام خدمت کاربران وبسایت اسپویلر

همین اول کاری باید خدمتتون عرض کنم که اگه برای اولین باره که به وبسایت اسپویلر میاید بهتره بدونید که هدف این سایت همون طور که از اسمش مشخصه اسپویل داستان سریال ها و فیلم های مختلفه پس اگه شما نمیخواید که فیلم یا سریالی رو که تا حالا ندیدین براتون اسپویل شه بهتره که صفحه این سایتو ببندین

و اما هدفم از تاسیس این وبسایت اینه که من خودم میخوام قبل از اینکه یه فیلم یا سریالی رو ببینم بدونم داستانش چیه تا بت
تشخیص چهره(به انگلیسی: Face recognition) هر انسان دارای چهره منحصر به فردی است و چهره یکی از خصوصیات بیومتریک جهت شناسایی افراد می باشد. ۳-سوما قادر باشد تا با تشخیش خصوصیات یگانه در صورت ،مانند اینکه مثلا بگوید چشم هایش چقدر درشت و درازی صورتش چقدر است. بر اساس اجزای استخراج شده مدلی آماری از رابطهی اجزای صورت با هم ساخته میشود تا در تأیید وجود چهره مورد استفاده قرار گیرد. دستگاه BioStation دارای شبکه بیسیم به منظور ارتباط دستگاه با سایر سیستم های مورد
1. بعد از سنجش این هفته به خودم اومدم بالاخره و دوباره دارم میخونم. هرچند دیگه برام مهم نیست تک رقمی یا حتی دو رقمی شدن. برای پول در آوردن به چیزایی که ارزش بیشتری دارت فکر میکنم و الان پلن بی و حتی پلن سی دارم، مطمئنم در اون زمینه به مشکلی بر نمیخورم(حتی الان که حداقل پول مورد نیازم یهو از 105 میلیون شد 138 میلیون:| ). ولی دوست دارم همچنان رتبه ام خوب بشه، اولا چون میتونم دوما بخاطر دینم به ادبیات سوما چون حالا که بابای استاد دانشگاه رشته ی مربوط به
افزایش ناچیز حجم قراردادهای خرید و فروش مسکن شهر تهران در نیمه مهرماه نسبت به شهریورماه نشان می‌دهد از یک سو بازار از حالت طبیعی بر اساس عرضه و تقاضا خارج شده و از سوی دیگر می‌توان به این جمع‌بندی رسید که معاملات به کف رسیده است.
به گزارش ایسنا، رکود تاریخی معاملات مسکن شهر تهران حاکی از آن است که در حال حاضر گروه غالب خریداران کسانی هستند که به دنبال آپارتمان زیر قیمت می‌گردند. این افراد نیز شامل دو گروه مصرفی و سرمایه‌گذار هستند؛ سرمای
جمعه: بعد از ظهر جمعه به بهانه تیم بچه محله‌ها سری به مسابقات لیگ فوتسال مشهد زدم. ساعت٣ شروع مسابقه بود ولی به‌خاطر صرف ناهار داورها بازی با تأخیر و همچنین اعتراض بازیکنان شروع شد! تیم ما با اختلاف زیاد از حریفش برد! هنگام سرد کردن و گرفتن عکس یادگاری از فرصت استفاده کردم و رفتم شیرینی و آبمیوه خریدم. فکر کردند به مناسبت برد پرگلشون هست ولی گفتم اولا و دوما و سوما به خاطر میلاد پیامبر اکرم و امام صادق است بعدش به خاطر اینکه ناهار نخورده بودی
تا کنون سعی کرده‌اید
بفهمید که چرا مغز مهمترین و جالبترین بخش بدن انسان است؟
اینجا چند حقیقت جالب
درباره مغز انسان که حتما شما خوشتان خواهد آمد، آورده شده است.
مغز به دو قسمت تقسیم شده
است: نیم کره چپ که مسئول تفکر منطقی ، و نیم‌کره راست یا مغز آنالوگ که بیشتر
خلاق ، تخیل گرا و بصری است. ما وقتی دو نیم‌کره مغزمان با هم هماهنگ هستند، کاملا
موثر کار می کنیم. برای این منظور نیاز است که مغز را فعال کنیم. اما سوالی که به
وجود می‌آید این است که چگون
در اوستا دو نیروی عظیم و متضاد همیشه تظاهر می‌کنند یکی نیروی نیکی به‌نام اسپنت مینو (خرد و معنای مقدس) و دیگری انگره مینو (خرد و معنای خبیث) که بعدها آن‌دو را به یزدان و اهریمن تعبیر کرده‌اند . بشر مختار است که از این دو نیرو یکی را برگزیند ، اگر نیکی را اختیار کند مستوجب بهشت و اگر بدی را اختیار کند مستحق دوزخ خواهد بود . سعادت و نیک‌بختی عبارت است از تشخیص نیکی و بدی و پیروی از اصول و دستورات نیک . بنابراین یک فرد زرتشتی در انتخاب این‌دو اصل
باخت شنبه شب تیم فوتبال استقلال مقابل پدیده شهر خودرو با انتقاد‌های فراوانی از سرمربی آلمانی این تیم، وینفرد شفر همراه بوده است. موجی به راه افتاده که خواستار برکناری شفر است. هواداران استقلال می‌گویند عملکرد شفر مناسب نبوده و بیش از این نباید به او فرصت داد. اما از سوی باشگاه استقلال نیز سیگنال‌های متناقضی صادر می‌شود.
شفر امروز از گفت و گو با خبرنگاران درباره آینده اش در استقلال خودداری کرد
تیم فوتبال استقلال پس از چند نتیجه نه چندان م
 ۴ دستاورد دفاعی نیروی دریایی ارتش شامل «پهپاد پلیکان ۲»، «مین دریایی صدف ۲»، «سامانه موقعیت‌یاب زمینی سورن» و «بمب هدایت شونده برد بلند بالابان» رونمایی شد.
صبح امروز (شنبه) با حضور امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش «پهپاد دریاپایه پلیکان ۲» رونمایی شد.پهپاد دریاپایه پلیکان ۲ با توانایی نفوذ در عمق، توانایی ماموریت‌های گشت و شناسایی را دارد.این پهپاد با استفاده از چهار موتور عمود پرواز و یک موتور پیشران پر قدرت توانا
همه ما به خوبی می دانیم که بدلیجات جز لاینفک زندگی این روز های نوعروسان شده است و البته خانم ها و دختر خانم های از این قاعده مثتثنی نیستند .اما این که چه بدلیجاتی بخریم که خوب باشد و زیبایی خود را تا مدت ها حفظ  کند .خوب مسلما بدلیجات در انواع مختلفی و از جنس های گوناگونی ساخته میشوند و بدلیجاتی خوب است که هم قیمتی مناسب داشته باشد و هم بدلیجات ارزان با شد و هم زیبا باشد و به مدل طلا خود شبیه باشد همه این ویژگی ها در بدلیجات استیل وجود دارد چون ب
خودتان استراتژی فارکس تایم خلق کنید: خواندن کتاب‌ها و مقالات و همینطور نصیحت‌گیری از دیگر معامله‌گران، همه تا حد خاصی جوابگو هستند.

برای افتتاح حساب در بروکر فارکس تایم  fxtmاینجا را کلیک کنید.
با این حال، ساخت یک برنامه و استراتژی که بر اساس رویکرد منحصربفرد خودتان باشد، می‌تواند راهی بهتر برای موفقیت باشد.
این کار شامل سوال پرسیدن از خودتان می‌شود و نیازمند تفکر در مورد تجربه‌ای که تا به حال داشته‌اید، است (خودتان استراتژی فارکس تا
شاید بهتر این باشه که اول به سراغ یک سری تعاریف کلی و اساسی بریم تا بفهمیم چی به چیه.

کود, از مهمترین نهاده های کشاورزی ایران
اولین سوال اینکه کود چیه؟
خب شاید خیلیاتون بدونید. به هر ماده ی طبیعی یا غیر طبیعی که بتونه نیازهای گیاه رو تامین کنه, یا خاکمون رو از مواد مورد نیازش غنی کنه , کود میگیم.

طبیعی و غیر طبیعی!!
غیر طبیعی که مشخصه, یعنی بصورت مصنوعی خاک یا گیاهمون رو تغذیه میکنه. طبیعی هم که خب از اسمش مشخصه. اگر بخوام براتون مثال بزنم شرای
خودتان هم می‌توانید در حمام، کوتیکول‌های ناخن‌تان را بردارید
شما
باید به طور مرتب کوتیکول‌های ناخن را بردارید، مخصوصا اگر پوست‌تان خشک
است. اما لزومی ندارد منتظر بمانید تا مانیکوریست‌تان این کار را بکند، فقط
کافیست وقتی که در حمام هستید، ناخن‌های‌تان را با لیف بسابید و با حرکات
دورانی، کوتیکول‌ها را عقب بزنید.رطوبت محیط حمام کمک‌تان می‌کند کوتیکول‌ها نرم شده و پوست مرده‌ راحت‌تر برداشته شود.
دستهای‌تان را دو بار بشویید
شستن
پسره رو ختنه می کنن می گن باید دامن بپوشی. می گه نامردا مگه چقدشو بریدین؟

به یارو میگن: تا کجا درس خوندی؟ میگه: تا اونجا که دهقان فداکار شلوارش رو در میاره و منتظر تصمیم کبری میشه

از بچه میپرسن توخونتون چی کم دارین؟میگه فکرکنم هیچی!چون دیروز که بابام جلو ما گوزید،مامانم گفت:فقط همینو کم داشتیم!!

سوتی های زنان در میدان میوه و تره بار : آقا درست دادم ؛ آقا زیاد گذاشتی پاره میشه . آقا درشت بذار ؛ آقا میشه برام بلندش کنی ؛ آقا نگاه کن ببین ت
ساختمان نورون

مغز شما از 100 میلیارد سلول عصبی به نام نورون ساخته شده است؛ سلول هایی که قابلیت جمع آوری اطلاعات از محیط و تبدیل آن ها به داده های الکتروشیمیایی را دارند. می توانید آن ها را همانند ورودی ها و سیم های درون یک کامپیوتر در نظر بگیرید.
نورون ها سلول هایی تخصص یافته هستند که فعالیت اصلی شان دریافت و انتقال اطلاعات از یک ناحیه به ناحیه دیگر است. گاهی اوقات یک سلول عصبی حتی می تواند چند ده سانتی متر طول داشته باشد و مسیری طولانی را تحت
خرید ودانلود پایان نامه شبکه های عصبی مصنوعی الگوریتم ها در کامپیوتر ها اعمال مشخص و واضحی هستند که بصورت پی در پی و در جهت رسیدن به هدف خاصی انجام می شوندحتی در تعریف الگوریتم این گونه آمده است که الگوریتم عبارت است از مجموعه ای ازاعمال واضح که دنبال ای از عملیات را برای رسیدن به هدف خاصی دنبال می کنندآنچه در این تعریف خود نمایی می کند کلمه دنباله می باشد که به معنای انجام کار ها بصورت گام

دسته بندی
هوش مصنوعی

فرمت فایل
docx

حجم فایل
5270 کی
خرید ودانلود پایان نامه شبکه های عصبی مصنوعی الگوریتم ها در کامپیوتر ها اعمال مشخص و واضحی هستند که بصورت پی در پی و در جهت رسیدن به هدف خاصی انجام می شوندحتی در تعریف الگوریتم این گونه آمده است که الگوریتم عبارت است از مجموعه ای ازاعمال واضح که دنبال ای از عملیات را برای رسیدن به هدف خاصی دنبال می کنندآنچه در این تعریف خود نمایی می کند کلمه دنباله می باشد که به معنای انجام کار ها بصورت گام

دسته بندی
هوش مصنوعی

فرمت فایل
docx

حجم فایل
5270 کی

دسته بندی
هوش مصنوعی

فرمت فایل
docx

حجم فایل
5270 کی

دسته بندی
هوش مصنوعی

فرمت فایل
docx

حجم فایل
5270 کی

دسته بندی
هوش مصنوعی

فرمت فایل
docx

حجم فایل
5270 کی

دسته بندی
هوش مصنوعی

فرمت فایل
docx

حجم فایل
5270 کی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها