نتایج جستجو برای عبارت :

حرف‌های جنجالی نظرمحمدی پس از بازی بادران

قصد تخریب شرکتی رو ندارم ولی درباره بادران تو یکی از کانال های تلگرام ضد نتورک خوندم.
البته علاوه بر این مطالب پلن درآمدزایی اون بیشتر مال آمریکاست که سوپر مارکت نداره کشورش.
حوالی سال ۸۶ بود که شرکتی با نام نیروگاههای #فراگامان در بورس با وعده اغوا کننده سود سالانه ۳۵ درصد اقدام به جذب سرمایه مردم کرد اما پس از یکسال و بعد از جذب سرمایه هنگفت به صورت شفاهی اعلام ورشکستگی کرد اما هیچ سندی مبنی بر ورشکستگی ارائه نکرد و سهامداران را سال ها فقط
قصد تخریب شرکتی رو ندارم ولی درباره بادران تو یکی از کانال های تلگرام ضد نتورک خوندم.
البته علاوه بر این مطالب پلن درآمدزایی اون بیشتر مال آمریکاست که سوپر مارکت نداره کشورش.
حوالی سال ۸۶ بود که شرکتی با نام نیروگاههای #فراگامان در بورس با وعده اغوا کننده سود سالانه ۳۵ درصد اقدام به جذب سرمایه مردم کرد اما پس از یکسال و بعد از جذب سرمایه هنگفت به صورت شفاهی اعلام ورشکستگی کرد اما هیچ سندی مبنی بر ورشکستگی ارائه نکرد و سهامداران را سال ها فقط
عرقیجات ترکیبی زوریک
محصولات زوریک به طور کلی در طبقه بندی فرآورده های گیاهی قرار می گیرند. شربت های زوریک تولید شرکت بادران گستران هستند و عرقیجات گیاهی ترکیبی و کاملا ایرانی به حساب می آیند.
در تولید شربت های زوریک بادران کاملا از دستگاه های مدرن پیشرفته و به روز استفاده شده است و در تولید این محصولات از عرق گیاهان دارویی مختلف با توجه به تشخیص بهترین کارشناسان طب گیاهی و سنتی استفاده شده است.

ادامه مطلب
  بازیکن تیم پیکان قرارداد خود را با این باشگاه تمدید کرد.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی باشگاه پیکان، فراز امامعلی با حضور در دفتر شیعی مدیر عامل باشگاه پیکان و مذاکره با وی قرارداد خود را به مدت یک فصل دیگر تمدید کرد.امامعلی از محصولات آکادمی پیکان است که از مدارس فوتبال و رده نونهالان در تیم‌های پایه این باشگاه فوتبال خود را شروع کرد و در همه رده های سنی برای پیکان بازی کرد
علی نظر محمدی سرمربی رایکا بعد از تساوی مقابل بادران سخنان جنجالی و جالب را به زبان آورد.

به گزارش "ورزش ‌سه"، علی نظر محمدی پس از بازی جنجالی بادران و رایکا در مورد این دیدار گفت: بازی بسیاری سنگینی بود. تیم حریف یکی از تیم‌های متمول لیگ دسته اول است و بازیکنان لیگ برتری زیادی دارد. از هر نظر دستشان باز بود. شرایط بازی را می‌دانستیم که باید بازی را حفظ کنیم چون حریف علاقه مند به انداختن توپ پشت در عمق ما بود و باید مانع از توپگیری پشت توپ می
انواع کرم های ضد لک آموس وان
کرم های آموس وان دارای تنوع بسیار خوبی هستند و متناسب با انواع مختلف مدلهای پوستی طراحی و تولید شده اند. یکی از پرطرفدارترین و پرکاربردترین محصولات اموس وان، کرم ضد لک پوست چرب و کرم ضد لک و روشن کننده مخصوص پوستهای خشک و حساس هستند. هر دو این محصولات تولید شده توسط شرکت بادران گستران و تحت لیسانس شرکت های معتبر اروپایی می باشند و کاملا با انواع پوست ایرانی ها سازگاری کامل خواهند داشت.
به صورت کلی لک صورت علل مختل
  یک دیدار از لیگ دسته اول به دلیل شرایط جوبی به تعویق افتاد.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرگزاری فارس، با توجه شرایط جوی تهران و همچنین با توجه به اینکه قرار بود دیدار تیم‌های بادران و رایکا بابل امروز در مجموعه غدیر تهران برگزار شود اما برگزاری مسابقه دو تیم 24 ساعت به تاخیر افتاد.
به این ترتیب دیدار دو تیم روز دوشنبه در تهران از هفته بیستم لیگ دسته اول برگزار خواهد شد.

انتهـــــــــــــــــــــــــای پیــــــــــ
داستان درس خواندن در دانشگاه برایم همیشه داستانِ غریبی بوده و هست.اینکه زندگی هزار نکته ظریف و زیبا دارد و کنکور و دانشگاه و حتی مدرسه ها از ما میخواهند فقط روی درس تمرکز کنیم که عافیت همان جاست.اما عافیت آن جا هم نیست.من وبلاگ یکی از بچه های سال هفت رو میخونم.این دختر خانم سال هفتمِ پزشکی در شهر خودشونه .اما نوشته هاش جوریِ که انگار داره برای جنگ آماده میشه و همه ی این ها برای امتحان تخصص دادنه.من کاری به ارزش اخلاقی و عظمت علم ندارم و معتقدم
به نام خدای مهربون
نیم ساعت مونده که دی ماه 98 ،به تاریخ بپیونده
دی ماهی که استارت راهبر خورده بود....دی ماهی که با رستا همسفر شده بودم و یه جور متفاوت تر از همیشه به زیارت امام رضا رفتم...دی ماهی که بعد از مدت زیاد و خسته کننده ایی،شرکت بالاخره محل جاست بی(فروشگاه بادران)رو تایید کرد...دی ماهی که روز اولش تو دفتر پدیده با دردسر شروع شد ولی در پایان به خیر گذشت ...دی ماهی که بالاخره مستاجری که خیلی اذیتمون کرد خونه رو با هزار بدبختی خالی کرد بلکه من
شخص آشنای نزدیکی تقریبا دو سال پیش حدود 30 ملیون تومن توی یونیک فاینانس سرمایه گذاری کرد. همون موقع من هم از این کارش خبردار شدم و زیر و بالای یونیک فاینانس رو در آوردم.
چند وقت بعد توی یک تماس یک ساعت و نیمه، کل ماجرای یونیک فاینانس رو برای من از صفر تا صد توضیح داد که البته اکثرش رو می دونستم. مقصودش این بود که بیا و تو هم توی یونیک فاینانس سرمایه گذاری کن و بشو زیرشاخه من. خودِ شخص طی این دو سال حدود 500 میلیون تومن سود کرده است.
یک نکته برام خ
  پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت:این تیم همچنان یک بازیکن بزرگ می خواهد، کسی که بازیکنان حرف او را گوش بدهند و رهبر باشد.

بخش استقلال مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

بهتاش فریبا در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس،در خصوص اینکه در جریان بازی دوستانه استقلال و بادران حضور پیدا کرده بود گفت: من با فرهاد کاظمی ارتباط دارم و معمولا هر وقت بازی دارند از من دعوت می کنند تا مسابقات را از نزدیک ببینم.

وی افزود: بازی خوبی انجام شد ولی اثر
  بازیکنان تیم فوتبال سپاهان ۳ بازی تدارکاتی را در برنامه دارند.

به گزارش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
 در هفته سیزدهم لیگ دسته اول تیم‌های صدرنشین و رده دوم جدول به مصاف هم می‌روند تمامی مدعیان بالانشین جدول هم با یکدیگر مسابقه خواهند داد.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، 8 دیدار از هفته سیزدهم لیگ دسته اول فوتبال روز جمعه برگزار می شود و یک مسابقه هم روز شنبه انجام خواهد شد. حساس‌ترین بازی لیگ را در کرج شاهد هستیم. جایی که تیم صدرنشین گل ریحان البرز میزبان تیم مس رفسنجان رده دومی است. مسابقه

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

هر زمان (نفس) نو می‌شود دنیا و ما، بی‌خبر از نو شدن اندر بقا***
پس تو را هر لحظه مرگ و رجعتی‌ست، مصطفی فرمود دنیا ساعتی‌ست
آزمودم مرگ من در زندگی‌ست، چون رهی (رهم) زی

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

هر زمان (نفس) نو می‌شود دنیا و ما، بی‌خبر از نو شدن اندر بقا***
پس تو را هر لحظه مرگ و رجعتی‌ست، مصطفی فرمود دنیا ساعتی‌ست
آزمودم مرگ من در زندگی‌ست، چون رهی (رهم) زی
پک نوشیدنی کامبوچا با استارتر کلاسیک 325ML
نوشیدنی سلامتی

شماره پروانه بهداشتی ساخت : 56/23436
این پک شامل 12 عدد بطری نوشیدنی کامبوچا کلاسیک/بدون گاز در نوع استارتر و در حجم هر یک 325 میل می باشد
کامبوچا یک نوشیدنی فراسودمند با خواص متعدد است. منشا این نوشیدنی باستانی حدود 2000 سال پیش به شرق آسیا باز می‌گردد که به‌سرعت در ژاپن، هند، روسیه و سایر کشورها به‌عنوان نوشیدنی شفادهنده شناخته شد. طی سال‌های اخیر دانشمندان و پژوهشگران از سراسر جهان، در
  مدافع ایرانی ترابزون اسپور در ترکیب احتمالی تیمش در هفته هجدهم لیگ ترکیه حضور ندارد.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال ترابزون اسپور امروز از ساعت 16:30 به وقت تهران در هفته هجدهم سوپر لیگ ترکیه به مصاف تیم کاسیم پاشا می رود.
در این راستا سایت «61saat» ترکیب احتمالی ترابزون اسپور برای این دیدار را اعلام کرد که مجید حسینی، مدافع ایرانی در ترکیب این تیم حضور نداشت.

انتهـــــــــــــــــــــــــای پیـ
نوشیدنی سلامتی

این پک شامل 12 عدد بطری نوشیدنی کامبوچا کلاسیک/بدون گاز در نوع استارتر و در حجم هر یک 325 میل می باشد
کامبوچا یک نوشیدنی فراسودمند با خواص متعدد است. منشا این نوشیدنی باستانی حدود 2000 سال پیش به شرق آسیا باز می‌گردد که به‌سرعت در ژاپن، هند، روسیه و سایر کشورها به‌عنوان نوشیدنی شفادهنده شناخته شد. طی سال‌های اخیر دانشمندان و پژوهشگران از سراسر جهان، در
نوشیدنی سلامتی

کامبوچا یک نوشیدنی فراسودمند با خواص متعدد است. منشا این نوشیدنی باستانی حدود 2000 سال پیش به شرق آسیا باز می‌گردد که به‌سرعت در ژاپن، هند، روسیه و سایر کشورها به‌عنوان نوشیدنی شفادهنده شناخته شد. طی سال‌های اخیر دانشمندان و پژوهشگران از سراسر جهان، در
نوشیدنی سلامتی

اسامى بازیکنان تیم امید به منظور حضور در اردوى شهریور و انجام دو بازى تدارکاتى اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، بر این اساس طبق اعلام کادر فنی تیم امید ٢٧ بازیکن از تاریخ ٩ شهریور جهت انجام دو بازى تدارکاتى برابر ازبکستان در اردوى تیم امید حضور خواهند یافت.شاگردان فرهاد مجیدی از روز یکشنبه ١٠ شهریور تمرینات خود را در تهران آغاز مى کنند و روز ١٣ شهریور راهى از
روغن ریحان آرترینا کاملا طبیعی و صد در صد گیاهی
دارنده تایید سیب سلامت سازمان غذا و دارو ایران
پخش توسط شبکه بادران
دارنده نشان سیب سلامت و شماره پروانه بهداشت 0314-93-س

گیاه ریحان با نام علمی ocimum basilicumو نام عمومی basilدر طب سنتی ایران، چین و هند سابقه دیرینه دارد و در طب گیاهی نیز از آن محصولات متعددی از جمله روغن ریحان مورد استفاده قرار می گیرد.این محصول بر حسب 4/4 میلی گرم توتال فلاونویید در 100 میلی لیتر در روغن استاندارد شده است.برگ ریحان حاوی م
کامبوچا،کامبوجا،خرید نوشیدنی کامبوچا،قیمت نوشیدنی کامبوچا،فروش آنلاین نوشیدنی کامبوچا،خرید عمده نوشیدنی کامبوچا،فروش عمده نوشیدنی کامبوچا،خواص نوشیدنی کامبوچا،معرفی جدید ترین نوشیدنی،بهترین نوشیدنی،معرفی بهترین و جدید ترین نوشیدنی،نوشیدنی کامبوچا از کجا بخرم

نوشیدنی سلامتی

این پک شامل 12 عدد بطری نوشیدنی کامبوچا کلاسیک/بدون گاز در نوع استارتر و در حجم ه
  کمیته مسابقات برنامه هفته نسخت لیگ دسته اول فصل ۹۹-۹۸ (جام آزادگان) را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت سازمان لیگ،  برنامه مسابقات به شرح زیر است:

هفته اول

شنبه
شنبه ۲۶ مرداد ۹۸
سپیدرود - مس رفسنجان -  ساعت ۱۸:۳۰ - ورزشگاه  سردار جنگل رشت گیلان
سرخپوشان  پاکدشت - ملوان -  ساعت ۱۸:۳۰ -  ورزشگاه  تختی تهران
رایکای بابل – داماش گیلانیان-  -  ساعت ۱۷:۳۰ - ورزشگاه   هفتم تیربابل مازن
کامبوچا،کامبوجا،خرید نوشیدنی کامبوچا،قیمت نوشیدنی کامبوچا،فروش آنلاین نوشیدنی کامبوچا،خرید عمده نوشیدنی کامبوچا،فروش عمده نوشیدنی کامبوچا،خواص نوشیدنی کامبوچا،معرفی جدید ترین نوشیدنی،بهترین نوشیدنی،معرفی بهترین و جدید ترین نوشیدنی،نوشیدنی کامبوچا از کجا بخرم
نوشیدنی سلامتی

این پک شامل 12 عدد بطری نوشیدنی کامبوچا کلاسیک/بدون گاز در نوع استارتر و در حجم هر
یادش بخیر
همه ی پاسور بازی کردنا یه طرف
اون وقتایی که پنج نفر میشدیم و ناهید رو تو بازی راهش نمیدادیم و ناهید میومد بغل دست من به من راهنمایی میدادم یه طرف
لا مصب این ناهید یه جوری امید و انرژی میداد که اگه حکم دل میبود و دستت شماره تلفن پیک و خشت بازم بازی برای هیجان انگیز بود و تا لحظه اخر میجنگیدی واسه بردن .
یادمه دستم هیچییی نداشت یه ذره پااسورامو جا به جا کرد گفت خوبه یه بی بی داری بزم خوبه این بی بی هست ... ا اینم داری اینم میشه یه جایی است
علی رغم همه ی تلخی ها و خستگی ها و استرس هاش ولی امروز پر بود از خوشحالیامروز از ۶ و چهل دقیقه صبح روزم شروع شد .بیدار شدم چون ساعت ۷ با یکی از مسئولای موسسمون جلسه داشتم و نمیخواستم خستگی بهونه ای بشه برای بدقولیم .جلسه ناجوانمردانه ای بود و تا ساعت ۸ ادامه پیدا کرد.خوب مرحله ی بعدی رفتن به جلسه با همکارم درمورد کار جدیدمون بود . اما تمام انرژی و انگیزه و جون من سر جلسه ی صبح گرفته شده بود میدونستم این اولین سختی نیست و اخرینش هم نخواهد بود میدو
اینروزها خداروشکر سرشار از رزق معنویم 
اینقدرررر که متعجب میشم و فکر میکنم واقعا قانون جذب و کاینات برای من روی موضوعات روانشناسی و موفقیت و انگیزشی کلید کرده ول کن ماجرا هم نیست . 
مثلا همین چند روزه
من کنفرانس دوره هدف استاد کیانی رو گوش دادم و کلی در مورد باور ها صحبت شد ( اشنایی با ایشون و محتوا های بی نظیرشون رو رزق معنوی بسیار بزرگی میدونم )
سر کلاس دوره هک dna  در مورد باور ها و انگیزش صحبت شد 
مکالمات روزمره که کلا راجع به چگونگی افزایش
به همان روال دیشب 
لپ تاپو باز کردم ابلاغیه بابا رو چک کردم موزیکو پلی کردم و درحالی که از وقت خواب مدتی گذشته اما مشغول نوشتن روز نوشت می شوم . 
امروز روز بسیار بزرگی در خاطراتم خواهد ماند ... و اما در اخرین روز عمرم شاید امروز کوچک تر از چیزی که حالا به ان فکر می کنم باشد . 

امروز اولین و کوچیک ترین سخنرانی  انگیزشی ای برای تیمم رو رقم زدم .
امروز هزارمین و بزرگترین افسوسم مجددا رقم خود : چطور ادم ها از مهندسی انگیزش چیزی  نمیدانند نمیخوانند ن
جسارت نه گفتن نداشتم مکافات شد
امیدوارم این قصه اخرین قصه ای باشه که از نداشتن جسارت نه گفتن تو زندگیم ثبت میشه  
مهارت نه گفتن بهرام پور ویدیو هایی هست که در این زمینه بهم پیشنهاد شده
این روزها محیط های کاریم مکررا به من یاداوری می کند که این مهارت را یاد بگیرم
بریم سر خاطرمون ؟
بسم الله الرحمن الرحیم
من توی کلاس های موسسمون درخواست مرخصی داده بودم بعد از طی یکی دو تا خان موافقت نسبت به مرخصی اعلام شد .
علتش این بود که دچار کمبود زمن شده بو
سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: از جیبمان به عشق این تیم و این مردم و اعتقادی که داشتیم خرج کردیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، رضا مهاجری در گفت‌وگو با
برنامه تهران ورزشی گفت:‌من در این مدت درگیر کارهای باشگاه و تغییراتی که
وجود داشت بودم. روز گذشته جلسه داشتیم انتظارات از تیم زیاد است.
تماشاگران زیادی دارد و به هر حال کارها راست و ریست می‌شود.

وی در خصوص درگیری که چند روز قبل در حاشی
به نام حضرت دوست که هرچه داریم از اوست 
قسمت 1 ،  قسمت 2 ، قسمت 3 ، قسمت 4 ، قسمت 5بنابه درخواست جناب مرتضا د و کلی فکریاد فیلم دلشکسته افتادم که خانم فریبا گوثری نقش استاد دانشگاه رو دارن و خانم بیتا بادران عاشق پسر خانم کوثری (شهاب حسینی ) شده اندخانم کوثری لیلی و مجنون میخونن  
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا ای

دخترکی راه راه قسمت اول . 

ادما تو زندگی در برخورد با دیگران رفتار و اخلاقهای متفاوتی از خودشون نشون می دن و به نوعی با محیط اطراف و اتفاقات پیرامونشون ارتباط بر قرار می كنن در واقعه هر كس اخلاق خاص خودشو داره
مثلا بعضیا می تونن خیلی خشك و جدی باشن مثل بابای خدابیامرزم انقدر خشك و جدی كه اگه یه شب با كمربند به جون مادربد بختم نمی یوفتاد شام از گلوش پایین نمی رفت
و یا خیلی شوخ طبع و بذله گو.............. مثل اقای كیهانی دربون شركت
حرافترین

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

pezhoohesh